38 (099) 999-99-99
СТАНЬ ВЛАСНИКОМ ДІЮЧОГО БІЗНЕСУ
в міжнародній мережі
ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ
RU
RU
калькулятор ПРИБУТКУ

Калькулятор прибутку

Сценарій складений виходячи з мінімальних очікувань. Цільові показники, до яких прагне компанія, приблизно в 2 рази вище

Прибутковий опціон Суші Майстер

Досягніть мети через:
4 РОКИ
Очікувана вартість ваших акцій складе:
5 років
13 485
10 років
58 064
20 років
250 020
Почати інвестувати

Опціон X100

Досягніть мети через:
4 РОКИ
Очікувана вартість ваших акцій складе:
5 років
14 879
10 років
70 199
20 років
1 562 516
Почати інвестувати
Кількість ресторанів
на кінець року
Виручка
Рік
Кількість ресторанів
на кінець року **
4
16
53
122
143
301
647
2000
$1.7 млн
2014
$3.1 млн
2015
$7.7 млн
2016
$17.8 млн
2017
$28.8 млн
2018
$46.9 млн
2019
$75.6 млн*
2020
2021
132**
2 106**
4 071**
5 050**
Виручка ресторанів, що працюють під брендом Sushi Master *
Кількість працівників, які працюють в ресторанах під брендом Sushi Master **
$1.7 млн
$3.1 млн
$7.7 млн
$17.8 млн
$28.8 млн
$46.9 млн
$75.6 млн*
Залишайте заявку і почніть створювати своє успішне фінансове майбутнє вже сьогодні!
ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ
Про компанію
PRO INVEST - спільнота людей різних ніш інвестиційного світу. Про нас говорять результати! З нами люди екологічних звичаїв, які піклуються про спокійний сон інвесторів, ретельно аналізуючи і вибираючи тільки ті інструменти, що виведуть всіх нас до фінансової незалежності!

Ми є частиною холдингу Х100. Це міжнародна компанія, мета якої об'єднати під своїм брендом 100 успішних бізнесів з капіталізацією понад $ 1 млрд кожен.

Для цього в Холдингу працює команда професійних управлінців найвищого рівня. Завдяки цій команді йде робота над розвитком брендів, що входять в Холдинг Х100, відкриваються нові торгові точки та окремі бізнеси.
7
років
На ринку
$1
млрд
капіталізація
19+
БРЕНДІВ
Алекс Яновский
Понад 27 років практичного досвіду побудови та управлінню компаніями в США, Європі, Росії та Україні.

Засновник самого глобального освітнього проекту з навчання підприємців. Десятки тисяч підприємців вважають Алекса номером один у світі по керуванню і стратегії.

У 2015 році став співвласником компанії "Суші Майстер" та розробив стратегію розвитку бренду. Завдяки його роботі мережа повністю позбулася необхідності залучення кредитних банківських коштів та стала більш стабільною і однією з найбільш динамічно розвиваючою в сегменті.
Фінансові можливості
У нас є кілька унікальних бізнес пропозицій, давайте розглянемо кожне під мікроскопом!
ДОЛЯ ВІД ОБІГУ
ОПЦІОН ХОЛДИНГУ
X100
ДОЛЯ ВІД прибутку
ДОХІДНИЙ ОПЦІОН X100 СУШІ
УПРАВЛІНСЬКА ФРАНШИЗА
Ми в цифрах
ТОРГОВИХ ТОЧОК
МІСТ
КРАЇН
Осіб працюючих в компанії
ОБІГ
PRO INVEST- родючий грунт для інвесторів, партнерів і простих людей, які хочуть створювати своє успішне фінансове майбутнє, вкладаючи кошти в бізнеси проекту.
ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ
МИ НА КАРТІ
ВІДГУКИ
Я ХОЧУ ТАК САМО!
FAQ

Мінімальна сума інвестування від 100 доларів США. Ви можете забезпечити своє благополучне майбутнє з мінімальними сумами і за умови регулярності вкладень вже через 5-10 років вийти на рівень фінансової свободи.

Більшість інвесторів, це звичайні люди. Ми прекрасно розуміємо, що рівень їх фінансової грамотності далекий від компетенції професійних біржовиків. Саме тому у нас існують безкоштовні і дуже грамотні курси від наших засновників і Топ менеджерів, які допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах грамотного інвестування та ведення сімейного бюджету.

Інвестуючи в компанію, Ви не кредитуєте її, а стаєте її повноцінним співвласником. І, як будь-який співвласник, маєте право в будь-який момент продати свою частку. З продажем не повинно виникнути проблем, оскільки вартість компанії постійно зростає, і дуже часто ми особисто зацікавлені у викупі цієї частки назад. У нас був досвід, коли інвестору терміново знадобилися гроші, і його частка була викуплена компанією. Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим інвесторам, але гарантувати викуп на 100% не можемо.

Наша довгострокова мета: ● відкрити 30 000 малих бізнесів по всьому світу; ● в кожному місті, де ми присутні, стати лідером в своєму сегменті; ● вийти на оціночну вартість компанії в $ 100 млрд. Задля досягнення цієї мети ми орієнтуємося на компанію Starbucks, Uber, які на сьогоднішній день має 30 000 кав'ярень по всьому світу і оцінюється в $ 100 млрд. За нашими підрахунками, на відкриття такої кількості бізнесів піде приблизно 10-20 років. Але коли ми вийдемо на всі ці показники, то сьогоднішні інвестиції зростуть більш ніж в 130 разів! Тобто $ 50 тис., Що інвестуються сьогодні, принесуть Вам понад $ 7 млн ​​після досягнення цієї мети. У короткостроковій же перспективі (3-4 роки) ми плануємо вийти на IPO з капіталізацією в $ 5 млрд. І в цьому випадку Ваші інвестиції можуть зрости більш ніж в 7 разів, що, погодьтеся, теж дуже добре.

Ви як інвестор компанії можете втратити свої гроші лише в разі її банкрутства. У разі придбання Управлінською Франшизи - закриття ресторану. Банкрутство - це, як правило, результат закредитованості і ситуації, коли компанія не може виконувати свої зобов'язання. Ми ж знайшли шлях розвитку і масштабування, який не вимагає залучення кредитних банківських коштів. За рахунок продажу невеликої частки компанії приватним інвесторам, або продажу Управлінською Франшизи, де інвестор же і стає власником, ми повністю покриваємо потреба в залученні коштів на масштабування бізнесу, що дозволяє зробити компанію більш стабільною і продовжувати активно рости.

Головною гарантією для інвестора є стабільність і стійкість компанії, а також темпи її розвитку.

Щорічно протягом п'яти років ми в два рази збільшували кількість ресторанів і продажу мережі.

2019 рік ми закінчили з 300 працюючими ресторанами.

За 2020 року, незважаючи на всі труднощі, пандемію і спад спостерігається в багатьох компаніях, ми планували відкрити 409 точок, а відкрили 647 і продовжуємо приростати.

Зараз в структурі компанії працює вже 12 брендів в різних сегментах бізнесу.

Стійкість компанії забезпечується її бізнес-моделлю. Наш бізнес диверсифікується і по країнах, і по містах.

Всі ресторани незалежні один від одного, кожна точка - це окремий бізнес, окремий P & L, окрема прибуток.

І якщо щось трапляється з однією точкою, то це ніяк не впливає на роботу всієї мережі.

Крім того, завдяки вибудуваної структури на розвиток мережі не залучається кредитні кошти, а значить немає ризику банкрутства і прострочених кредитних зобов'язань. Це ще один аргумент на користь стабільності і надійності компанії.

Залежно від обраної вами можливості інвестування, оформлення угоди проходить по-різному. В оформленні вам завжди допоможуть консультанти і проведуть з усіх юридичних етапах підготовки.

Всі залучені інвестиції спрямовуються на розвиток і масштабування брендів Холдингу. За умов Управлінської Франшизи кошти йдуть на відкриття нових торгових точок

Потреба в інвестиційних грошах сьогодні становить кілька мільйонів доларів. Ми не знаємо, як довго буде доступна дана пропозиція. Але як тільки ми домовимося з ким-небудь з інвесторів на цю суму, частка компанії продаватися більше не буде.

Отже, давайте підведемо підсумок
PRO INVEST Унікальна навчальна платформа для створення свого майбутнього за допомогою бізнесів Холдингу
СТВОРИТИ СВОЄ ФІНАНСОВЕ МАЙБУТНЄ
38 (099) 999-99-99
м Вінниця, вул. Оводова 63А
Частка від обороту
Уявіть собі таку ситуацію - Вам пропонують купити частину обороту успішної компанії і отримувати від неї дохід ?!

У чому плюси? Бізнес вже існує, відкритий і приносить гроші, всі процеси налагоджені і працюють як годинник!

Це не фантастика, це наша бізнес-пропозиція! Ми регулярно продаємо частки від обороту вже відкритих бізнесів. Таким чином акумулюємо кошти для покупки нових бізнесів, розвиваємо мережу.

Середня прибутковість «Частки від обороту» становить 20% річних! Не один банк не дасть таких умов, згодні? Це супер пропозиція!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
ОПЦІОН ХОЛДИНГУ X100
Ця пропозиція поєднує в собі переваги надійності банківського депозиту і прибутковості венчурних інвестицій.

Ви станете власником акцій компанії, яка розвивається з величезною швидкістю, капіталізація якої зростає з кожним місяцем, з кожною новою точкою продажу, з кожною новою бізнес-моделлю.

Вартість Ваших акцій зростає пропорційно зростанню капіталізації Х100.

У найближчих планах компанії вихід на IPO, а це значить, що акції компанії будуть торгуватися на престижній міжнародній біржі і можуть бути вільно продані за ринковою ціною.

Топ-менеджери холдингу прагнуть вивести компанію на IPO з капіталізацією на рівні 5 млрд доларів. Це означає, що вартість Вашого пакету акцій X100 виросте за 5 років більш ніж в 7 разів!
ПРИДБАТИ ОПЦІОН
ДОХІДНИЙ ОПЦІОН X100 СУШІ
У чому відмінність цього продукту від опціону Холдингу?

Прибутковий опціон - інвестиційна пропозиція, в якому:

1) Щороку, протягом 80 місяців, Ви будете отримувати 15% річних по Вашому опціону. Тобто, через 80 місяців Ви повністю повернете вкладену суму, а у Вас на руках залишиться опціон який виріс в ціні.

2) Дохід у вигляді 15% річних нараховується кожен день, вивести накопичену суму Ви зможете один раз за квартал.

3) Після виходу холдингу Х100 на IPO, у Вас буде можливість обміняти Ваш прибутковий опціон "Суші Майстер" на акції X100, якщо Ви вважаєте це за потрібне. (Подробиці цього обміну з'являться ближче до IPO).

Кількість прибуткових опціонів обмежена!
ПРИДБАТИ ДОХІДНИЙ ОПЦІОН
ДОЛЯ ВІД ПРИБУТКУ
Унікальна можливість отримувати прибуток від ресторану не заглиблюючись в операційну систему, і з доступним мінімальним порогом входу!

По умовам лоту інвестор набуває право (опціон) отримувати відсоток від прибутку юридичної особи, не стаючи його учасником (без володіння).

- Уже на наступний день після придбання опціону інвестору буде нараховуватися відсоток від прибутку.

- Кожному партнеру в Особистому кабінеті надається повний набір інструментів для контролю за діяльністю ресторану - від фінансових звітів до камер відеоспостереження.

- Всією операційною діяльністю займається Команда професіоналів.

- Ви абсолютно не витрачаєте час на юридичне оформлення взаємовідносин, облік, аналіз, сплату податків - це все робить Керуюча компанія.

- Займайтеся своєю улюбленою справою, а Ваші гроші працюватимуть на Вас і приносити пасивний дохід!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
УПРАВЛІНСЬКА ФРАНШИЗА
Це ідеальний інструмент для тих, хто хоче вкласти гроші в прибутковий бізнес, але не хоче працювати сам!

Як це працює?

У нас величезна кількість пропозицій по відкриттю ресторанів, спортзалів, комп'ютерних клубів, піцерій та інших бізнесів. Кількість нових бізнесів постійно зростає.

Професіонали холдингу беруть на себе всі турботи по відкриттю підприємства і його подальшого розвитку.

Наша команда відкрила вже кілька сотень успішних бізнесів по моделі "Управлінська Франшиза", ми точно знаємо як діяти, щоб бізнес успішно розвивався.

У Вас буде цілодобовий доступ до всієї інформації через особистий кабінет і Ви зможете стежити за розвитком бізнесу в онлайн режимі.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ